امروز   چهارشنبه   مورخ   07/اسفند/1398   ساعت 05:11
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 07/فروردين/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 1644
کد خبر : 1150
در دیدار رئیس سازمان امداد و نجات با استاندار یزد تاکید شد:

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی در دیدار با سید محمد میرمحمدی، استاندار یزد با بیان این مطلب خواستار بررسی و رفع مشکلات برخی پایگاه‌های امداد و نجات بین‌شهری استان و همکاری لازم در خصوص اتمام و راه‌اندازی پایگاه جاده‌ای فیض آباد شهرستان تفت شد.
سید محمد میرمحمدی، استاندار یزد نیز در این دیدار از زحمات و خدمات شبانه‌روزی و نقش بی‌بدیل امدادگران و جوانان هلال‌احمر در پاسخگویی به موقع به هموطنان و ارائه خدمات امدادی به حادثه‌دیدگان تقدیر کرد.
وی با اشاره به اینکه هلال‌احمر مایه آرامش جامعه است، اظهار کرد: استانداری آماده است تا همه نوع همکاری با هلال‌احمر به‌منظور تقویت این نهاد مردمی داشته باشد.
در این دیدار درخصوص تامین بخشی از بودجه ساخت و تکمیل پایگاه بین شهری کمربندی غربی میبد از سوی استانداری و پیگیری عملیاتی کردن تکمیل و راه اندازی پایگاه مذکور از سوی مدریت بحران و فرمانداری شهرستان میبد و همچنین اختصاص 50 دستگاه کانکس از سوی مدیریت بحران برای راه‌ا‌ندازی تیم‌های امداد روستایی و ارائه آموزش‌های خودامدادی به دهیاران و روستائیان و تجهیز و تامین نیروی داوطلب و مربیان آموزش‌های امدادی از سوی جمعیت هلال احمر استان  بحث و تبادل نظر شده و توافقاتی صورت گرفت.