امروز   سه شنبه   مورخ   27/آذر/1397   ساعت 23:00
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 14/آذر/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 583
کد خبر : 2173
زلزله کرمانشاه تلنگری جدی برای جامعه است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خوزستان عنوان کرد:

زلزله کرمانشاه تلنگری جدی برای جامعه است، ضرورت توجه جدی به پیامدهای بلایای طبیعی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: وقوع زلزله در کرمانشاه به معنای تلنگری برای جلب توجه ملت و دولت به این منطقه بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی سعادت نیا در نشست هیأت مدیره جمعیت هلال احمر استان با تبریک میلاد پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع) و آغاز هفته وحدت اظهار کرد: از روز اول ورود به منطقه کرمانشاه و زلزله های بم و شمال می گفتم این زلزله پیامی برای مردم دارد.

وی افزود: این زلزله می خواست اتحاد و همدلی  بیشتر را میان آحاد ملت ایجاد یا مشکلاتی در اینجا وجود دارد که وقوع زلزله به معنای تلنگری برای جلب توجه ملت و دولت به این منطقه است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خوزستان تصریح کرد: با توجه به همه پرسی جدایی کردستان عراق و فضای سیاسی که ایجاد شد و تعارض و مخالفت ایران با آن وقوع این زلزله فرصت بسیار خوبی برای دلجویی از هموطنان کرد ما بود و نباید به سادگی از کنار آن بگذریم. 

حجت الاسلام سعادت نیا با اشاره به کمک های مردمی به زلزله زدگان کرمانشاه گفت: کمک های مردمی بیش از اندازه بود و سیل عظیم کمک های مردمی و حضور مردم برای کمک به زلزله زدگان داستان دیگری از ایثارگری را برای انسان تداعی می کرد.