امروز   پنج شنبه   مورخ   27/دی/1397   ساعت 22:19
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 12/بهمن/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1048
کد خبر : 2496
افتتاحیه توسط رییس جمعیت هلال احمر کشور در کرمان

در ایام دهه فجر صورت می گیرد:

افتتاحیه و کلنگ زنی هفت پروژه عمرانی توسط رییس جمعیت هلال احمر کشور در کرمان

مدیرعامل جمیعت هلال احمر استان کرمان در نشست خبری با اصحاب رسانه از افتتاحیه و کلنگ زنی هفت پروژه عمرانی توسط رییس جمعیت هلال احمر کشور به مناسبت ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در جمع نشست خبری با اصحاب رسانه ویژه برنامه های دهه فجر را اعلام کرد.

رضا فلاح در این نشست با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی هفت پروژه عمرانی توسط رییس جمعیت هلال احمر کشور افزود: به مناسبت پیروزی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پایگاه های امدادونجات بین شهری (جاده ای) گل گهر سیرجان، پل بهادرآباد رودبار جنوب و پایگاه امدادی کوهستان کرمان افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به رونمایی از ساختمان جدید الاحداث EOC در محل پایگاه امدادی پشتیبانی جنوبشرق، خاطرنشان کرد: افتتاح مرکز جراحی و دندانپزشکی تحت بیهوشی استان، خانه ها هلال داوطلبان و کلنگ زنی مجتمع دارویی و درمانی هلال احمر کرمان نیز بخش دیگر از سفر یک روزه رییس جمعیت هلال احمر کشور به استان کرمان است.

وی با معرفی سایر برنامه های جمعیت هلال احمر در ایام دهه فجر تصریح کرد: ویژه برنامه دیدار با خانواده شهید، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا، برگزاری مراسم جشن انقلاب و تجلیل از داوطلبان برتر با حضور پرسنل و اعضای جمعیت هلال احمر استان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است حضور در نمازجمعه، اجرای برنامه ها و مسابقات ورزشی و فرهنگی، کاروان سلامت و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن سایر برنامه های معرفی شده در این نشست خبری بود.