امروز   پنج شنبه   مورخ   27/دی/1397   ساعت 22:18
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 19/بهمن/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 609
کد خبر : 2530
افتتاح پایگاه امدادونجات بین شهری (جاده ای) در سیرجان

مدیرعامل مجتمع گهرزمین یک دستگاه آمبولانس به هلال‌احمر اهدا کرد

در حاشیه افتتاحیه پایگاه امدادونجات بین شهری (جاده ای) یادمان شهید علی آبیار در شهرستان سیرجان، مدیر مجتمع گهر زمین از اهدای یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات به جمعیت هلال‌احمر شهرستان سیرجان در چند روز آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به افتتاح پایگاه امدادونجات بین شهری (جاده ای) در سیرجان بیان کرد: این پایگاه در مسیر جاده سیرجان – شیراز به مناسبت ایام دهه فجر و با حضور رییس جمعیت هلال احمر افتتاح شد.

فلاح با توجه به حادثه خیزبودن محور جاده سیرجان_شیراز افزود: احداث و راه اندازی پایگاه گل گهر سیرجان با هدف امدادرسانی سریع و بهتر به حوادث جاده ای در سال 1392 در دستور کار جمعیت هلال احمر استان کرمان قرار گرفت.

وی با اشاره به اهدا یک دستگاه آمبولانس به هلال احمر سیرجان خاطرنشان کرد: مدیرعامل مجتمع گهر زمین در حاشیه افتتاح پایگاه امدادونجات بین شهری، از اهدای یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل به ارزش اعتبار 000/000/600/2 ريال به جمعیت هلال احمر شهرستان سیرجان خبر داد.

لازم به ذکر است پایگاه امدادونجات بین شهری(جاده ای) با ارزش اعتبار 000/000/680/3 ریال و با مساحت 5000 متر مربع در محور سیرجان – بم، دوراهی معدن گل گهر واقع شده است.