امروز   سه شنبه   مورخ   28/اسفند/1397   ساعت 05:27
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 08/اسفند/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 2098
کد خبر : 2618
مدیرعامل اصفهان دربازآموزی سرتیم های جستجو و نجات

بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از دوره باز آموزی سرتیم های جستجو و نجات در حوادث جاده ای ویژه طرح امداد و نجات نوروز 97

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از دوره باز آموزی سرتیم های جستجو و نجات در حوادث جاده ای طرح امداد و نجات نوروز 97 در مرکز بین اللمللی آموزش های تخصصی امداد و نجات استان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛در این بازدید دکتر مومنی ضمن بازدید از کارگاههای آموزشی سر تیم های جستجو و نجات در حوادث بین شهری در مرکز بین المللی آموزش های تخصصی امداد و نجات استان و تقدیر از نجاتگران و امدادگران شرکت کننده در این دوره آموزشی به اهمیت این دوره باز آموزی اشاره و اظهار داشت : حوادث و سوانح اخیر کشور نشان داد هر چه میزان آموزش های توانمندسازی نیروهای عملیاتی افزایش یابد کیفیت پاسخگویی ما به سوانح و حوادث بالاتر رفته و راندمان کار در مامویتهای امدادی افزایش می یابد .

وی با اشاره به شرایط سخت و طاقت فرسای منطقه وقوع حادثه هوایی اخیر در منطقه دنا افزود :اگر توانمندی بالای تیم های اعزامی به مناطق کوهستانی دنا نبود هرگز به موفقیت نمی رسیدیم .

دکتر مومنی در پایان این بازدید، اهتمام عوامل امدادی و نیروهای عملیاتی حاضر در این دوره آموزشی در فراگیری فنون و آموزش های به روز امدادی را مورد تقدیر و تحسین قرار داد .

گفتنی است : دوره باز آموزی سرتیم های جستجو و نجات در حوادث  بین شهری (جاده ای) ویژه طرح امداد و نجات نوروز 97 از سوم لغایت نهم اسفندماه در مرکز بین المللی آموزش های تخصصی امداد و نجات با شرکت 300 نفر از سر تیم های جستجو و نجات در حوادث جاده ای و نجاتگران هلال احمر استان های اصفهان، مرکزی، قم و چهارمحال بختیاری در حال برگزاری است .