امروز   شنبه   مورخ   27/بهمن/1397   ساعت 11:11
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 26/فروردين/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 336
کد خبر : 2766
اعزام تیم های امدادی به مناطق سیل زده خوزستان

معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر خوزستان

اعزام ۴۱ نیروی امدادی هلال احمر خوزستان به مناطق سیل زده

 

 معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر خوزستان گفت: تاکنون ۴۱ نیروی امدادی، ۵ آمبولانس، ۲ خودروی نجات و ۲ خودروی پشتیبانی به مناطق آسيب دیده از بارندگی شدید دیروز اعزام شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، صادق سلامت اظهار کرد: بر اثر باران های سیل آسا در مناطق عشایری شهرستان لالی، تعدادی از عشایر کوچرو در مناطق مختلف بخش هتی دچار آسیب و هم اکنون نيروهاى ارزیاب و امدادرسان هلال احمر این شهرستان به منطقه اعزام شده اند.

وی افزود: امدادرسانی به روستای سرتیوک با توجه به سیل و آبگرفتگی ناشی از باران های شدید انجام شد.

 معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر خوزستان تصریح کرد:  با توجه به مفقود شدن دو گردشگر در منطقه گندمکار بخش صیدون، عملیات جستجو و نجات توسط عوامل امدادی اين جمعیت آغاز شده است.

سلامت گفت: تاکنون ۴۱ نیروی امدادی، ۵ آمبولانس، ۲ خودروی نجات و ۲ خودروی پشتیبانی به مناطق آسيب دیده از بارندگی شدید دیروز اعزام شده است.

وی با اشاره به  نجات یک خانواده در منطقه گردشگری منگار بخش صیدون باغ‌ملک ادامه داد: این خانواده بعد از بارش شدید باران و ریزش کوه، چند ساعتی زمینگیر شده بودند که توسط عوامل امداد و نجات جمعيت هلال احمر باغملک نجات یافتند و این عملیات در ساعت ۳ بامداد با موفقیت به پایان رسید.