امروز   پنج شنبه   مورخ   27/دی/1397   ساعت 23:24
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 16/ارديبهشت/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 816
کد خبر : 2850
بازدید فرماندهی انتظامی کرمان ازپایگاه امدادی کرمان

در اولین روز از هفته هلال احمر محقق شد؛ بازدید فرماندهی نیروی انتظامی استان از پایگاه امدادی پشتیبانی جنوبشرق

در اولین روز از گرامیداشت هفته هلال احمر؛ فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان از پایگاه امدادی پشتیبانی جنوبشرق جمعیت هلال احمر استان کرمان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ در این بازدید سردار رضا بنی اسدی فرماندهی نیروی انتظامی استان ضمن تبریک و گرامیداشت هفته هلال احمر اظهار داشت: در راستای اجرای ماموریت پلیس در حوزه امنیت و سلامت؛ فعالیت ها و خدمات امدادی و بشردوستانه جمعیت هلال احمر نیز در این امر با حوزه نیروی انتظامی همپوشانی دارد.

سردار بنی اسدی با اشاره به حادثه خیز بودن استان کرمان بیان کرد: در سال گذشته شاهد حوادثی همچون زلزله و تصادفات متعددی بودیم که جمعیت هلال احمر به عنوان یک مجموعه فعال، پویا، آماده و با ظرفیت قابل توجه ای از حضور امدادگران و پرسنل توانمند در این حوادث خوش درخشید.

وی با اشاره به عکس العمل نابجا بعضی از افراد متوقع در زمان حوادث نسبت به مجموعه هلال احمر افزود: همواره شاهد صبر، حوصله و تحمل بالای امدادگران و پرسنل جمعیت بوده ایم؛ که توانسته اند اینگونه موارد و مشکلات را به خوبی مدیریت کنند.

وی حضور اعضای داوطلب در جمعیت هلال احمر را با ارزش دانست و افزود: حضور و فعالیت داوطلبانه در این نهاد عام المنفعه نشان از استقبال و فرهنگ روحیه ایثار و گذشت مردم است که این موضوع را به خوبی درک کردند.

سردار بنی اسدی ضمن تشکر و قدردانی از خدمات جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: با تعامل و همکاری دو جانبه در اجرای ماموریت های طرفین در خصوص موضوعاتی مانند کمک و امدادرسانی به نیازمندان اقدامات و خدمات موثری صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اجرای برنامه های عام المنفعه در جنوب استان با همکاری هلال احمر و نیروی انتظامی تصریح کرد: در حوزه سلامت و درمان اقدامات جمعیت هلال احمر بیش از گذشته رونق یافته است.

فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان در پایان یادآور شد: جمعیت هلال احمر با ارائه آموزش های امدادی؛ آمادگی و تحمل مردم را در زمان بحران و حوادث افزایش می دهد.