امروز   پنج شنبه   مورخ   27/دی/1397   ساعت 22:23
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 18/ارديبهشت/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 636
کد خبر : 2862
برگزاری دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه در کرمان

تحقق فرهنگ ایمنی در جامعه با فراگیری آموزه های امدادی

 

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان با اشاره به برگزاری دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر گفت: فرهنگ ایمنی در جامعه با آموزش های امدادی تحقق خواهد یافت.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان؛ نیما صالحی رییس جمعیت هلال احمر کوهبنان بیان کرد: به مناسبت هفته هلال احمر، دوره آموزشی امدادوکمک های اولیه با حضور بیش از 100 نفر در شهرستان کوهبنان و بخش کیانشهر برگزار شد .

صالحی به ایجاد فرهنگ ایمنی در جامعه با حمایت و پشتیبانی از برگزاری دوره های آموزش های امدادی تاکید کرد و افزود: ضرورت اجرای پیشگیری از حوادث برای همه اقشار جامعه، یکی از محورهای کلیدی توسعه امدادی در جامعه است .

وی با اشاره به توجه ویژه در خصوص پیشگیری از آسیب ها و تلفات انسانی خاطرنشان کرد: ارائه آموزه های امدادی و اصول ایمنی در برابر حوادث در قالب فیلم کوتاه، نمایش و انیمیشن از طریق رسانه ملی ویژه مدارس و همچنین اعضای خانواده در منازل باید در الویت برنامه های آموزشی جمعیت قرار گیرد.

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی امداد و کمک های اولیه تصریح کرد: در جهت آمادگی و آگاهی در خصوص حوادث خطرآفرین؛ همه مردم باید همت گمارند و با فراگیری آموزه های امدادی در جهت پیشگیری از حوادث و آسیب های احتمالی گام بردارند.