امروز   چهارشنبه   مورخ   01/خرداد/1398   ساعت 11:25
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 30/ارديبهشت/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 437
کد خبر : 2919
از کوهپیمایی تا برپایی نمایشگاه تجهیزات در راین

از کوهپیمایی تا برپایی نمایشگاه تجهیزات امدادی در راین

رییس جمعیت هلال احمر راین از برگزاری اردوی یک روزه کوهپیمایی و برپایی نمایشگاه امدادی . ایستگاه سلامت در نماز جمعه به مناسبت گرامیداشت روز جهانی صلیب سرخ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر راین؛ کامبیز محمدی با اعلام این خبر افزود: اردوی یک روزه کوهپیمایی با هدف سلامتی جسم، روان، شادابی و نشاط در بین اعضای جوانان این جمعیت در دامنه رشته کوه های هزار برگزار شد.

محمدی با اشاره به حضور 25 نفر از اعضای کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور راین در این اردو افزود: اعضای دانشجویی در طول مسیر کوهپیمایی به پاکسازی محیط زیست در جهت حفظ و نگهداری این میراث مهم پرداختند.

وی در ادامه با اشاره برگزاری نمایشگاه دستاوردها و تجهیزات امداد و نجات از قبیل کوهستان، جاده و خودروی نجات تصریح کرد: این نمایشگاه با هدف آشنایی مردم با تجهیزات امدادی هلال احمر با همکاری و مشارکت امدادگران و نجاتگران این جمعیت برگزار شد.

وی در ادامه به برپایی ایستگاه سلامت با همکاری داوطلبان این جمعیت اشاره کرد و گفت: در حاشیه برگزاری پرشکوه نمازجمعه امور داوطلبان با برپایی چادر سلامت فشار و قندخون نمازگزاران مراجعه کننده به این ایستگاه را اندازه گیری و بروشورهای آموزشی و امدادی را در بین آنان توزیع کردند.

محمدی با اشاره به برپایی ایستگاه نقاشی توسط اعضای جوان این جمعیت در حاشیه برگزاری نمازجمعه خاطرنشان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته هلال نیز از اعضای این جمعیت در نماز عبادی سیاسی جمعه تجلیل و قدردانی شد.