امروز   چهارشنبه   مورخ   01/خرداد/1398   ساعت 11:47
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 13/خرداد/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 447
کد خبر : 2969
45 ماموریت امدادی اصفهان برای 98 حادثه دیده

گزارش عملیات امداد ‌و‌ نجات در هفته ای که گذشت؛

انجام 45 ماموریت امدادی توسط جمعیت هلال احمر استان اصفهان  برای 98 حادثه دیده

 

معاون  امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از انجام 45 عملیات امدادی و امدادرسانی به 98  نفر طی هفته گذشته خبر داد .

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان اصفهان ؛ داریوش کریمی به گزارش از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات هلال احمر استان در هفته گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: امدادگران و نجاتگران این جمعیت طی هفته گذشته 45 عملیات امداد و نجات انجام داده ‏اند و بر این اساس به 98 تن از هموطنان امدادرسانی شده است.

کریمی تصریح کرد : امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر موفق به نجات 41 نفر در عملیات نجات و رهاسازی‌ شدند که از این میان 32 نفر برای ادامه روند درمان به مراکز درمانی منتقل شدند و 9  مصدوم نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود :  تعداد 47 تیم عملیاتی و 136  نیروی عملیاتی، با مجموع  44 دستگاه آمبولانس در عملیات‌های یاد شده حضور داشته‌اند.

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در ادامه به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در بازه زمانی پنجم لغایت دوازدهم خردادماه سال 97 اشاره و خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی 21 حادثه جاده ای ،12 حادثه شهری ،8 مورد خدمات حضوری و 3 حادثه صنعتی و کارگاهی و 1حادثه کوهستان توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد .