امروز   پنج شنبه   مورخ   31/مرداد/1398   ساعت 06:57
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 22/خرداد/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 571
کد خبر : 2991
خدمات امدادی و درمانی هلال احمر خوزستان در روز قدس

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان عنوان کرد:

 

بهره مندی یکهزار و 537 نفر از خدمات امدادی و درمانی هلال احمر خوزستان در روز قدس

 

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از درمان سرپایی 117 تن از راهپیمایی کنندگان مراسم روز قدس در سراسر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، صادق سلامت با اشاره به حضور پرشور اعضا و کارکنان این جمعیت و ارائه خدمات امدادی و درمانی در قالب پوشش امدادی راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: یکهزار و 537 تن از شرکت کنندگان راهپیمایی روز قدس در سراسر استان از خدمات امدادی این جمعیت بهره مند شدند.

وی افزود: از این تعداد، یکهزار و 420 نفر با مراجعه به ایستگاه ها و پایگاه های امداد و نجات و سلامت جمعیت هلال احمر خوزستان در طول مسیر از تست فشار و قند خون بهره مند و یکصد و 17 نفر درمان سرپایی شده و از خدمات پانسمان و بانداژ استفاده کردند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: 24 دستگاه آمبولانس، 20 خودروی پشتیبانی و 6 دستگاه موتورسیکلت به همراه 24 تیم عملیاتی متشکل از 360 نجاتگر، عضو جوان، داوطلب و پرسنل خدوم جمعیت کار ارائه خدمات امدادی را بر عهده داشتند.

سلامت تصریح کرد: کارکنان و اعضای این جمعیت در روز جهانی قدس همراه با کارکنان و دیگر اعضای این نهاد مردمی با حضور پرشور خود در راهپیمایی این روز، به هدف مهم تسکین آلام بشری جامه عمل پوشاندند.