امروز   سه شنبه   مورخ   14/مرداد/1399   ساعت 09:30
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 23/خرداد/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1307
کد خبر : 2996
آماده باش 36 پایگاه امدادی در جاده های خراسان رضوی

آماده باش 36 پایگاه امدادی در جاده های خراسان رضوی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از آماده باش36 پایگاه امداد ونجات در قالب طرح امداد ونجات تابستانه هلال احمر به مدت 100 روز از امروز24 خرداد لغایت 31 شهریور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر استان با اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان بیان کرد: استقرار این پایگاهها در تعطیلات عید فطر و سفرهای مرتبط با آن، موجب امدادرسانی مطلوب به مردم و مسافران خواهد بود.
وی ادامه داد: زمان و تاریخ اجرای 'طرح امداد و نجات تابستانی' از سوی سازمان امداد و نجات از 24 خرداد لغایت 31 شهریور ماه به مدت 100 روز می باشد.

دکتر احمدی اظهار داشت :24 پایگاه ثابت،8 پایگاه موقت،2 پایگاه امداد کوهستان ویک پایگاه امداد هوایی وهمچنین یک پایگاه ویژه بانوان با 160 نیروی عملیاتی در این طرح عملیات امدادرسانی را در مسیر جاده های خراسان رضوی بر عهده دارند.
وی گفت: هدف طرحهای امداد و نجات ارائه خدمات امدادی به مسافران جاده ای در قالب اجرای عملیات جستجو، نجات، آزادسازی، اطفاء حریق، انتقال مصدومان در حوادث احتمالی و در مجموع رفاه حال و امنیت خاطر مسافرانی است که از طریق جاده سفر می کنند.