امروز   دوشنبه   مورخ   27/ارديبهشت/1400   ساعت 23:41
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 17/آبان/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1323
کد خبر : 3516
۷ مصدوم در برخورد اتوبوس و تریلی در آزاد راه خرم آباد

در محور خرم آباد- اندیمشک رخ داد؛
۷ مصدوم درحادثه برخورد اتوبوس و تریلی در آزاد راه خرم آباد_اندیمشک 
 
  برخورد اتوبوس با تریلی  در کیلومتر ۱۲۰ آزادراه خرم آباد به سمت اندیمشک ۷ نفر راهی بیمارستان شدند.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان ، صارم رضایی به اعلام این خبر اظهار داشت : اتوبوس مسافربری با ۴۶ سرنشین در کیلومتر ۱۲۰  آزاد راه خرم آباد به اندیمشک با یک دستگاه تریلی برخورد می کند که پس از این حادثه به کمک نیروهای اورژانس و هلال احمر تعداد ۷  سرنشین به مراکز درمانی منتقل می شوند .
  
وی افرود: از ۷ نفر منتقل شده به مراکز درمانی  ۳ نفر توسط عوامل امدادی پایگاه امداد جاده ای خرم زال به بیمارستان امام علی (ع) انتقال داده شدند.
 
 رضایی در ادامه افزود ؛ در این حادثه دست راست یک جوان ۲۳ ساله به نام «سامان حیدرنژاد» از ناحیه مچ قطع شد و سه نفر از مجروحان به نام های «رضا صادقی»  ۵۶ ساله، «زهرا دشت بزرگ»  ۴۲ ساله و «فردوس منوچهری زاده»  ۶۴ ساله توسط  عوامل امدادی جمعیت هلال احمر منتقل شدند.
 
 سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان نیز با اعلام اینکه سه نفر از مجروحان این حادثه که اسامی آنها هنوز اعلام نشده نیز توسط اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی اندیمشک انتقال یافتند گفت : با توجه با شروع بارشهای باران در استان و لغزنده بودن سطح جاده ها رانندگان عزیز از هر گونه عجله کردن و شتاب زدگی خودداری نمایند.