امروز   دوشنبه   مورخ   02/ارديبهشت/1398   ساعت 11:57
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 11/آذر/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 286
کد خبر : 3630
پوشش امدادی هلال احمر قم در اولین دوره المپیاد ورزشی

پوشش امدادی اولین دوره المپیاد ورزشی منطقه ای ویژه کارکنان و اعضاء جمعیت هلال احمر


معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم از پوشش امدادی اولین دوره المپیاد ورزشی منطقه ای ویژه کارکنان و اعضاء جمعیت هلال احمر خبر داد.

محمدرضا بهرامی با اشاره به استقرار تیم های امدادی در 4  سالن اولین دوره المپیاد ورزشی منطقه ای ویژه کارکنان و اعضاء جمعیت هلال احمر که به میزبانی هلال احمر استان قم در حال برگزاری است افزود: برای هماهنگی های لازم در این برنامه از یک ماه پیش برنامه ریری شده است.

وی تصریح کرد: برای همکاری در مسابقات طبق تجربه سال های گذشته و حضور در این نوع برنامه با توجه به شرایط سالن ها و نوع مسابقات تدارک لازم انجام شد.

بهرامی گفت: نیروهای امدادی از شب پذیریش تیم های مهمان در قالب 4 تیم طبق شفیت بندی شدند در سالن های شنا، فوتسال و فوتبال دستی  در 4 سالن و یک مجموعه اسکان مستقر شدند.

وی با اشاره استقرار 4 دستگاه آمبولانس در محل مسابقات بیان کرد: همچنین یک درمانگاه داخل مجموعه اسکان تجهیز شده است تا در صورت نیاز به ارائه خدمات بپردازد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم گفت: 17 پزشک و پزشک یار ورزشی به مدت 4 روز در اولین دوره المپیاد ورزشی منطقه ی ویژه کارکنان و اعضاء جمعیت هلال احمر ارائه خدمات می کنند.

گفتنی است، این دوره از مسابقات ویژه رشته های فوتسال، شنا و فوتبال دستی، به صورت منطقه ای و با حضور تیمهای ورزشی استانهای مازندران، اصفهان، البرز، قزوین، مرکزی، همدان، قم و ستاد مرکز در قم برگزار می شود.