امروز   دوشنبه   مورخ   02/ارديبهشت/1398   ساعت 10:39
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 11/آذر/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 256
کد خبر : 3631
تلاشها برای جستجوی گردشگر گم شده در کویر مرنجاب

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=6117&_part=2&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

ادامه تلاشها برای جستجوی گردشگر گم شده در کویر مرنجاب


رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آران و بیدگل گفت : تلاش ها برای  جست‌وجوی گردشگر گم شده در کویر مرنجاب همچنان توسط  نیروهای هلال احمر و نیروهای داوطلب مردمی و محلی ادامه دارد .

 

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ حسین اصباح با اشاره به آخرین وضعیت گمشده کویر مرنجاب گفت : همچنان عملیات جست‌وجو توسط نیروهای هلال احمر و نیروهای داوطلب مردمی و محلی ادامه دارد.

وی افزود : عملیات جستجو به محض اطلاع از ساعت 13 روز پنجشنبه 8 آذرماه آغاز شد و امروز نیز با حضور 13 نجاتگر در قالب 4 تیم از هلال احمر و فرمانداری شهرستان با همکاری نیروی انتظامی در گروه های خودرویی و پیاده در کویر و همچنین دریاچه نمک عملیات جستجو انجام شده است.

اصباح در توضیح این حادثه اظهار داشت : در روز چهارشنبه هفته گذشته جوان گردشگر 27 ساله اهل شهرستان کرج  وارد کویر مرنجاب آران و بیدگل شده و پس از مدتی دسترسی به وی ناممکن شده است.

وی خاطرنشان کرد : جستجو ها تا پیدا شدن فرد مفقود شده در کویر و یا اطلاع از سلامتی وی ادامه خواهد داشت.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آران و بیدگل در پایان به گردشگران و کویر نوردان توصیه کرد برای ورود به فضاهایی که شناخت کافی ندارند از افراد زبده و آشنا به منطقه ، استفاده کرده و به علایم هشدار دهنده توجه کنند .

لازم به ذکر است کویر مرنجاب آران و بیدگل در فاصله 220 کیلومتری شمال اصفهان و 230 کیلومتری تهران واقع شده است وگردشگران داخلی و خارجی در فصول مختلف سال به ویژه پاییز و زمستان با توجه به هوای مطلوب آن به این کویر بکر و زیبا سفر می کنند.