امروز   پنج شنبه   مورخ   31/مرداد/1398   ساعت 07:01
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 10/بهمن/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 457
کد خبر : 3833
بازدید دبیرکل هلال احمر از مناطق سیل زده دشت آزادگان

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=6503&_part=11&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

بازدید دبیرکل جمعیت هلال احمر از مناطق سیل زده دشت آزادگان

دبیرکل جمعیت هلال احمر با حضور در مناطق سیل زده شهرستان های هویزه و دشت آزادگان، از روند امدادرسانی به افراد آسیب دیده بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، دکتر محمودرضا پیروی صبح امروز(10 بهمن) در روستای سیل زده آلبوعفری از توابع شهرستان دشت آزادگان حضور یافت و از روند امدادرسانی و ترمیم سیل بند این روستا بازدید کرد.

وی پس از استماع گزارش رئیس و امدادگران جمعیت هلال احمر دشت آزادگان، در محدوده سیل بند شکسته شده روستای آلبوعفری با اهالی این روستا دیدار و گفتگو کرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر همچنین در این بازدید، با ابراز رضایت از روند امدادرسانی توسط نیروهای خدوم جمعیت دستورات جدیدی را برای تخصیص بسته های غذایی به مردم آسیب دیده صادر کرد.

دکتر پیروی همچنین پس از گفتگو با فرماندار دشت آزادگان، از حضور نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر تا پایان سیلاب های مخرب این شهرستان خبر داد و برای تسریع در عملیات ترمیم سیل بندهای تخریب شده اظهار امیدواری کرد.

وی در گفتگو با فرمانده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان، از تلاش ها و حضور نیروهای پاسدار و بسیجی حاضر در عملیات امدادرسانی تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش، بازدید از مسیر سیلابی منتهی به روستاهای دشت آزادگان و انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر این شهرستان از برنامه های دیگر دبیرکل جمعیت هلال احمر بوده است.