امروز   پنج شنبه   مورخ   31/مرداد/1398   ساعت 07:45
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 13/بهمن/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 461
کد خبر : 3836
۱۱ مورد عملیات امداد و نجات البرز در هفته گذشته

۱۱ مورد عملیات امداد و نجات هلال احمر البرز در هفته گذشته

 نجاتگران جمعیت هلال احمر استان البرز طی ۱۱ عملیات امداد و نجات و امدادرسانی به  ۸۱ نفر  در محورهای مو‌اصلاتی و ارتفاعات این استان، در خدمت هموطنان خود بودند.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ معاون امداد و نجات این جمعیت در این خصوص گفت: در مرکز کنترل عملیات امداد و نجات هلال احمر استان البرز از تاریخ ۶ الی ۱۲ بهمن ماه نجاتگران البرزی در ۱۱ مورد عملیات ، امدادرسانی کرده اند

 وی افزود: از این تعداد ۹ مورد حوادث جاده ای، ۱ مورد سیل و آبگرفتگی و ۱ مورد صنعتی و کارگاهی بوده است.     

 محمد حسین وطنی اظهار داشت: در عملیات های اخیر به ۸۱ نفر آسیب دیده از حوادث، خدمات امدادی ارائه شد که از این میان سهم حوادث جاده ای با ۵۰ نفر، صنعتی و کارگاهی ۱ نفر و حوادث سیل و آبگرفتگی نیز با ۳۰ نفر حادثه دیده همراه بود.

 وی افزود: عوامل عملیاتی جمعیت هلال احمر استان به۲ نفر از مصدومان این حوادث، خدمات درمان سرپایی ارائه کرد و همچنین ۷ نفر نیز جهت تکمیل چرخه بهبودی، به نزدیک ترین مراکز درمانی منتقل شدند.

 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز در پایان نیز گفت: در جریان عملیات های امداد و نجات هفته گذشته،  ۱۴ تیم عملیاتی با استعداد۳۹ نفر نیروی کادر و داوطلب و با پشتیبانی ۱۱ دستگاه آمبولانس، به ارائه خدمات امداد و نجات به هموطنان و مسافران سطح استان پرداختند