امروز   پنج شنبه   مورخ   31/مرداد/1398   ساعت 07:41
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 13/اسفند/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 515
کد خبر : 3898
رهاسازی خودروها در برف و کولاک باغملک، ایذه و اندیکا

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=6696&_part=9&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد:

رهاسازی خودروهای گرفتار شده در برف و کولاک باغملک، ایذه و اندیکا

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: رهاسازی خودروهای گرفتار شده در برف و کولاک باغملک، ایذه و اندیکا با کمک نیروهای امدادی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی اظهار کرد: در شهرستان اندیکا شاهد گرفتار شدن خودروهای عبوری در برف و کولاک در محور تاراز - چهارمحال و بختیاری بودیم که از صبح روز گذشته تا بامداد امروز امدادرسانی شد.

وی افزود: رهاسازی و امدادرسانی ۴۱۰ خودروی گرفتار در برف و کولاک شدید متشکل از یک هزار و ۱۶۰ نفر در این محور انجام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: سه تیم امداد و نجات در قالب ۱۵ نجاتگر و دو خودروی آمبولانس و نجات به اندیکا اعزام و ۸۵ بسته غذایی ۲۴ ساعته، ۱۹۵ قوطی کنسرو، ۳۰ بسته خرما و ۱۸۰ بطری آب معدنی بزرگ بین آنها توزیع شد.

دکتر خدادادی بیان کرد: در شهرستان ایذه از صبح روز گذشته تا شب نیز شاهد گرفتار شدن خودروهای عبوری در برف و کولاک در محور ایذه - چهارمحال و بختیاری بودیم.

وی ادامه داد: رهاسازی دو خودرو متشکل از هشت نفر  گرفتار در برف و کولاک در روستای حاجی کمال دهدز توسط یک تیم پنج  نفره امداد و نجات و یک دستگاه آمبولانس و همچنین رهاسازی ۳۰ خودرو متشکل از ۷۰ نفر  گرفتار در برف و کولاک در روستاهای  بلوط بلند و حاجی کمال دهدز توسط یک تیم دیگر پنج نفره امداد و نجات و یک دستگاه آمبولانس با همکاری عوامل راهداری شهرستان انجام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در ایذه عصر روز گذشته نیز رهاسازی ۱۸ خودرو متشکل از ۶۰ نفر  گرفتار در برف و کولاک در روستای  داودی های بخش دهدز توسط دو تیم ۱۰ نفره امداد و نجات و دو دستگاه آمبولانس و خودروی نجات انجام شد.

خدادادی با اشاره به گرفتار شدن خودروهای عبوری در برف و کولاک در منطقه امامزاده عبدالله اضافه کرد: رهاسازی و امدادرسانی پنج خودروی گرفتار در برف و کولاک شدید متشکل از ۲۵ نفر در این شهرستان انجام شد.

وی یادآور شد: دو تیم امداد و نجات در قالب۱۰نجاتگر و دو خودروی آمبولانس و نجات نیز به باغملک اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان در پایان با اشاره به اینکه توزیع اقلام غذایی بین آسیب دیدگان گفت: امدادرسانی در منطقه امامزاده عبدالله باغملک ادامه دارد