امروز   دوشنبه   مورخ   31/تیر/1398   ساعت 06:28
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 28/اسفند/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 259
کد خبر : 3920
کشف و رهاسازی فرد غرق شده توسط نجاتگران هفتکل

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=6790&_part=11&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

تجسس، کشف و رهاسازی فرد غرق شده در آب توسط نجاتگران هلال احمر هفتکل

سرپرست جمعیت هلال احمر هفتکل گفت: جسد فرد غرق شده در رودخانه روستای مه سنبلی توسط نجاتگران این جمعیت کشف و از اب رهاسازی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان،  علیمردان خسروی اظهار کرد: بامداد روز چهارشنبه 22 اسفندماه طی تماس اهالی روستای مهسنبلی، خبر مفقود شدن یک مرد مسن دریافت شد که نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر هفتکل از ساعت 3 بامداد وارد منطقه شده و عملیات جستجو را آغاز کردند.

وی افزود: در این عملیات که با همکاری تیم امداد و نجات شهرستان مسجدسلیمان و آنست اهواز به صورت زمینی و همراه با نیروها و خودروهای امداد و نجات جمعبت هلال احمر هفتکل انجام گرفت، تا ساعت 1ظهر روز چهارشنبه بی نتیجه ماند.

 سرپرست جمعیت هلال احمر هفتکل ادامه داد: جسد مرد مفقود شده در حوالی روستای پرزرد در 35 کیلومتری محور هفتکل به مسجدسلیمان پیدا شد.

خسروی علت این حادثه را سقوط از ارتفاع به درون کانال های آب فصلی عنوان کرد و افزود: پس از پیدا شدن جسم بی جان این فرد که بنام آقاخان مکوندی هویت داشت، جسد وی به سردخانه تحویل داده شد.

وی ضمن تشکر از همکاری های فرماندار هفتکل و سرپرست مخابرات این شهرستان در خصوص ردیابی تلفن همراه فرد مفقود شده، اظهار کرد: این عملیات توسط 15 نجاتگر و 6 پرسنل به صورت زمینی به مدت 12 ساعت انجام گرفت.