امروز   دوشنبه   مورخ   31/تیر/1398   ساعت 05:46
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 28/اسفند/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 299
کد خبر : 3921
مانور طرح ترافیکی نوروز 98 در سطح جاده های خوزستان

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=6794&_part=3&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

مانور طرح ترافیکی نوروز 98 در سطح جاده های خوزستان برگزار شد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از حضور عوامل امدادی این جمعیت در مانور طرح ترافیکی نوروز 98 در سطح جاده های استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، صادق سلامت اظهار کرد: با هدف ارتقاء آمادگی نیروهای حاضر در عملیات های ترافیکی نوروز سال آینده و به منظور تامین نظم و امنیت ترافیکی در سطح جاده های برون شهری و درون شهری مانور طرح ترافیکی با حضور دستگاه های درگیر برگزار شد.

وی افزود: ارائه خدمات امداد مطلوب و مناسب به مسافران نوروزی در جاده های استان از اولویت های جمعیت هلال احمر خوزستان به شمار می رود.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: بیش از 600 نیروی آماده امداد و نجات این جمعیت در 44 پایگاه و پست ثابت و موقت در جاده های تعیین شده مستقر هستند.

سلامت ادامه داد: انتظار می رود با رویکرد مناسب دستگاه های درگیر، شاهد کاهش تصادفات جرحی، غیر جرحی در ایام نوروز باشیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، مانور طرح ترافیکی نوروز 98 از روز سه شنبه 23 اسفندماه سال جاری آغاز شده و تا روز 18 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد. این مانور با حضور پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس راه استان، جمعیت هلال احمر، آتش نشانی، راهداری، سازمان حمل در ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد.