امروز   دوشنبه   مورخ   23/تیر/1399   ساعت 16:30
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 03/فروردين/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 447
کد خبر : 3950
ارسال نخستین محموله بسته های غذایی قم به گلستان

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=6811&_part=6&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

از ارسال نخستین محموله بسته های غذایی ۷۲ ساعته به گلستان تا آماده باش تیم تخصصی امداد در سیلاب جمیعت هلال احمر قم

سرپست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم از ارسال ۵۰۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته به استان گلستان و آماده باش تیم تخصصی امداد در سیلاب برای اعزام به مناطق سیل زده شمال کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان قم؛سعید یعقوبی با اعلام اینکه تیم های امدادی جمعیت هلال احمر استان قم در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت اعلام نیاز به مناطق سیل زده شمال کشور اعزام شوند اظهار کرد: نخستین محموله بسته های غذایی ۷۲ ساعته از جمعیت هلال احمر قم به استان گلستان ارسال شد.

وی با بیان اینکه یک تیم امدادی جمعیت هلال احمر قم با اقلام امدادی به گلستان اعزام شده است افزود: تیم تخصصی امداد در سیلاب با تجهیزات کامل از قبیل قایق جمینی و سایر امکانات جهت اعزام به استان گلستان در حالت آماده باش هستند.

سرپست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: بسته غذایی ۷۲ ساعته ارسالی به مناطق سیل زده شامل، خرما یک بسته، قاشق چنگال یکبار مصرف یک بسته، کنسرو تن ماهی ۱۸۰ گرمی ۴ قوطی، کنسرو لوبیا۳۸۰ گرمی ۴ قوطی، کنسرو برنج یک قوطی و در مجموع ۵۰۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته به استان گلستان ارسال شده است