امروز   شنبه   مورخ   17/خرداد/1399   ساعت 13:14
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 29/فروردين/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 980
کد خبر : 4090
ارسال کمک‌های مردمی زنجان به مناطق لرستان

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=7011&_part=4&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

ارسال نهمین مرحله کمک‌های مردم استان زنجان به مناطق سیل‌زده استان لرستان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از ارسال نهمین محموله کمک‌های غیر نقدی  به مناطق سیل زده استان لرستان  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ شهرام میرزایی ضمن تشکر از مردم نوع دوست استان که در همدلی و نوع دوستی  زبانزد خاص و عام هستند گفت: به لطف این عزیزان نهمین محموله کمک‌های مردمی را  به منطقه آسیب دیده لرستان ارسال شد .

وی  با بیان اینکه تا کنون مجموعه کمک های غیر نقدی مردم استان زنجان به سیل زدگان  بالغ برهفتاد و پنج میلیارد کمک های غیر نقدی بوده است افزود:  این مقدار کمک های مردمی  منجر به  این شده است که از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور استان زنجان رتبه نخست مشارکت های کمک های غیر نقدی مردم را کسب کند.

 وی خاطر نشان کرد: ارزش ریالی کمک‌های نقدی مردمی شهید پرور  قریب به 4 میلیارد و 200 میلیون ریال است و جمعیت هلال احمر استان زنجان در جدول درصد جلب و هدایت کمک‌های نقدی و غیر نقدی  مردمی جمعیت هلال احمر سراسر کشور با درصد 43،12 رتبه اول را در جلب مشارکت‌های مردمی به خود اختصاص داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان  از مردم فهیم، خیر و نوع دوست استان زنجان برای مشارکت در کمک به هموطنان آسیب دیده استان‌های سیل زده گلستان، لرستان و خوزستان  تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: هدایای جمع آوری شده توسط خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر استان پس از تفکیک و بسته بندی به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شده است که شامل آب معدنی، نان، غذاهای آماده کنسروی و پوشاک، لوازم بهداشتی، برنج، روغن و حبوبات لوازم خانگی ازجمله یخچال ، تلوزیون ، اجاق گاز ، آبگرمکن می باشد .

وی تصریح کرد : همچنان چادر های جمع آوری کمک های مردمی در سطح استان برپا است و مردم عزیزمان مجددا این همیاری و همدلی را داشته باشند تا ما بتوانیم مایحتاج مورد نیاز مناطق آسیب دیده را تهیه و ارسال بکنیم.