امروز   شنبه   مورخ   14/تیر/1399   ساعت 23:08
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 31/ارديبهشت/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1152
کد خبر : 4152
کشف جسد جوان 25 ساله طارمی از روخانه ای

جوان طارمی در رودخانه غرق شد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: با تلاش های تیم امداد و نجات هلال احمر شهرستان طام جسد جوان 25 ساله طارمی از روخانه ای واقع در روستای چال این شهرستان از آب بیرون کشیده شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان ، غفور آقاجانلو افزود: این حادثه عصر روز گذشته به عوامل جمعیت هلال احمر شهرستان طارم گزارش شد و تیم امداد پس از جستجوی چند ساعته با جسد جوان طارمی مواجه شدند.
وی اظهار داشت: بررسی ها نشان می داد این جوان برای قصد آب تنی به داخل رودخانه وارد شده که متاسفانه پس از برخورد با صخره در همان دم فوت کرده و سپس در آب کم عمق مانده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان ادامه داد: تیم هلال احمر شهرستان طارم در یک منطقه صعب العبور به محل واقعه رسیدند و فرد فوت شده را از آب بیرون کشیده و تحویل پزشکی قانونی دادند.
وی خاطر نشان کرد: روستای چال در 30 کیلومتری زنجان به طارم واقع شده که بطور معمول خالی از سکنه است.
پیش از این نیز در اردیبهشت امسال یک زن جوان 35 ساله ساکن دندی در ماهنشان به همراه دختر 11 ساله خود در انگوران چای این شهرستان دچار حادثه شدند که با اقدام به موقع اهالی و تیم امداد ونجات هلال احمر، دختر نجات یافت اما مادر در اثر غرق شدگی فوت شد.