امروز   چهارشنبه   مورخ   02/بهمن/1398   ساعت 22:02
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 20/شهریور/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1849
کد خبر : 4338
پوشش امدادی یزد در تاسوعا و عاشورای حسینی

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=7571&_part=3&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

پوشش امدادی هلال احمر استان یزد در تاسوعا و عاشورای حسینی

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از آماده‌باش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمردر مرکز استان و شهرستانها برای پوشش امدادی مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محمد علی غنی زاده معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان در خصوص امداد رسانی جمعیت هلال احمر در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: با توجه به اینکه در برخی شهرستانها مراسم عزاداری به شکل بسیار وسیعی برگزار می‌شود تمام نیروهای امدادی برای پوشش امدادی در آماده باش قرار خواهند گرفت.

وی تاکید کرد: میزان استفاده از نیروهای امدادی در استان‌ و شهرستانها با توجه به نیاز و وسعت مراسم متفاوت است اما نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر در تمام شهرستانها در آماده باش کامل به‌سر می‌برند تا به عزاداران حسینی ارائه خدمت کنند.

غنی زاده عنوان کرد :در مرکز استان تیم واکنش سریع ، به همراه تیم های عملیاتی شهرستان یزد نیز اماده باش  و مراسم های مرکز استان را پوشش خواهند داد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد عنوان کرد : همچنین در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تمام پایگاه های امداد و نجات بین شهری استان آماده ارائه خدمات می باشند.