امروز   چهارشنبه   مورخ   02/بهمن/1398   ساعت 20:49
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 20/شهریور/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1826
کد خبر : 4340
بازدید رئیس سازمان امداد و نجات در تاسوعا از قم

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=7573&_part=12&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

همزمان با روز تاسوعا صورت گرفت؛
بازدید رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پست های امدادی در قم
همزمان با تاسوعای حسینی و برپایی پستهای امداد و نجات در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از این پستها بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با تاسوعای حسینی دکتر مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با حضور در قم از نحوه ارائه خدمات در پستهای امداد و نجات هلال احمر بازدید کرد.
براساس این گزارش؛ وی پس از حضور در حرم مطهر حضرت معصومه (س) ضمن حضور در مراسم عزاداری و نماز جماعت، همچنین گفتگو با امدادگران در نشست هماهنگی با مدیر موکب عمود ۱۰۸۰ شرکت کرد.
 در این نشست که در راستای استقرار تیم های امداد و درمان هلال احمر در موکب حضرت معصومه (س) برگزار شد، نحوه ی همکاری مشترک در ایام اربعین حسینی مورد بررسی و رایزنی قرار گرفت.
یادآور می شود؛ دکتر سرمست، استاندار قم نیز صبح روز تاسوعا از پستهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر قم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) بازدید کرد.
گفتنی است، 150 امدادگر و نجاتگر هلال احمر استان قم، آيين های عزاداری دهه اول محرم الحرام را در سطح استان قم و حرم حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد مقدس جمكران و پوشش می دهند.