امروز   پنج شنبه   مورخ   19/تیر/1399   ساعت 14:43
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 27/شهریور/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 3060
کد خبر : 4355
برگزاری دوره آموزشی مقدماتی نجات ویژه در ابرکوه

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=7594&_part=2&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

برگزاری دوره آموزشی مقدماتی  نجات ویژه اعضا جدید جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه

جمعیت هلال احمر ابرکوه با استفاده از فرصت مناسب درتابستان  با جذب اعضا جدید، اموزشهای امدادی در سطوح مختلف را به انان ارائه می نماید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ خلیل اکرمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه اظهار داشت : دوره آموزشی مقدماتی  نجات ویژه اعضا جدید جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه با استفاده از فزصت مناسب در تابستان ویژه اعضا جدید با حضور بیش از  20 نفر برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه با اعلام اینکه برنامه های مختلفی در راستای طرح شوق رویش در شهرستان برگزار میشود عغنوان کرد : این دوره‌ها برای آماده‌سازی امدادگران و نجاتگران ضرورت دارد، از اهداف اصلی برگزاری این دوره‌ها توان افزایی و آمادگی امدادگران است تا در زمان وقوع حادثه آمادگی و مهارت لازم را برای کمک به مصدومین داشته باشند. 

وی تاکید کرد: در کنار امداد و کمک‌های اولیه جمعیت هلال احمر که رسالت اولیه جمعیت هلال احمر است مسئول کارگاه آموزش همگانی و امداد و نجات این وظیفه را انجام می‌دهند در کنار آن به منظورغنی سازی اوقات فراغت جوانان ونوجوانان ارایه طرح‌های متفاوت با مناسبت‌های ملی برنامه ریزی می‌شود.

اکرمی بیان داشت: می‌طلبد که همه افراد جامعه این دوره را طی کنند به دلیل اینکه بتوانند در وهله اول با کسب مهارت‌های لازم از این آموزش‌ها برای خود و خانواده و سپس جامعه مفید باشند و توصیه می‌شود که نوجوانان و جوانان گذراندن این دوره‌های آموزش امدادی و کسب مهارت‌های لازم را اولویت اول برای غنی سازی اوقات فراغت شان قرار دهند