امروز   چهارشنبه   مورخ   20/فروردين/1399   ساعت 12:41
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 05/بهمن/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 580
کد خبر : 4683
انتقال مصدوم قطع انگشت به بیمارستان هشترود

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8130&_part=6&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

توسط نجاتگران هشترودی انجام شد ؛

انتقال مصدوم قطع انگشت به بیمارستان هشترود

 

نجاتگران جمعیت هلال احمر هشترود طی یک عملیات ۵ ساعته مصدومی را که دچار قطع انگشت شده بود از روستای شیخ الاسلام  به بیمارستان امام حسین هشترود انتقال دادند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، بهزاد اصلانی رئیس جمعیت هلال احمر هشترود در تشریح عملیات گفت :بدنبال اعلام فرمانداری شهرستان هشترود مبنی بر نیاز به امدادرسانی به مصدومی که در روستای شیخ الاسلام توسط دستگاه علف چین  دچار قطع انگشت شده ، بلافاصله تیم امدادی پایگاه شهید ملک پور عزیز کندی جمعیت هلال احمر هشترود به روستای مزبور اعزام شدند .

وی ادامه داد :نجاتگران در برف و کولاک جاده صعب العبور روستا را که بعلت بارش و انباشت برف مسدود شده بود با همکاری راه و ترابری شهرستان  واز طریق بازگشایی مسیر  با لودر ، بولدوزر و گریدرطی کرده و خود را به مصدوم رسانده و بعد از پانسمان اولیه زخم مصدوم نسبت به انتقال وی به بیمارستان امام حسین ع هشترود جهت ادامه درمان اقدام نمودند .

رئیس هلال احمر هشترود افزود : این عملیات روز جمعه ۴ بهمن حوالی ساعت ۱۱ صبح شروع و بعد از ۵ و نیم ساعت عملیات در برف و کولاک و محور صعب العبور روستایی   حوالی ساعت ۱۶ وچهل دقیقه پایان یافت