امروز   چهارشنبه   مورخ   20/فروردين/1399   ساعت 13:16
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 05/بهمن/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 614
کد خبر : 4684
اسکان 80 مسافر در راه مانده توسط هلال احمر زنجان

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8132&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

اسکان 80 مسافر در راه مانده توسط هلال احمر زنجان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان اعلام کرد: روز گذشته همزمان با بارش برف و کولاک نیروهای امداد و نجات هلال احمر این استان 80 مسافر در راه مانده را در جاده ترانزیت زنجان – ابهر اسکان دادند.

غفور آاقجانلو روز شنبه  در جمع خبرنگاران افزود: روز گذشته نیروهای امداد و نجات 80 مسافر در راه مانده ناشی از برف و کولاک را در کیلومتر 30 جاده ترانزیت زنجان – ابهر اسکان دادند.

وی تاکید کرد: با اسکان این تعداد مسافر در مسجد امام حسین(ع) روستای خیر آباد، پتو و کنسرو بین مسافران توزیع شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان  گفت: جمعیت هلال احمر استان در جاده های پرتردد و پر خطر  این استان اقدام به استقرار پست های موقت و ثابت در قالب طرح ملی امداد ونجات زمستانه کرده است.

آقاجانلو خاطرنشان کرد: در این طرح، بکارگیری آمبولانس، خودروی پشتیبان و نیروهای عملیاتی در جاده های پر تردد و مبادی ورودی شهرها به منظور اجرای سریع عملیات های نجات و امداد رسانی در حوادث جاده ای و سایر حوادث احتمالی در محدوده عملیاتی پایگاه ها کرده ایم.

وی اضافه کرد: برای ارائه خدمات مطلوب علاوه بر این پایگاه ها هشت پایگاه پشتیبان نیز در شهرستان های استان زنجان فعال است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: همه پایگاه های ثابت و موقت جمعیت هلال احمر استان زنجان به اقلام زیستی و غذایی برای در راه ماندگان و اسکان موقت تجهیز شده است.

آقاجانلو تاکید کرد: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره 112 برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز می توانند تماس برقرار کنند.