امروز   دوشنبه   مورخ   05/اسفند/1398   ساعت 18:21
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 06/بهمن/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 282
کد خبر : 4688
نجات ۱۰۴ نفر گرفتار در برف و کولاک منطقه تاراز اندیکا

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8138&_part=4&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

نجات ۱۰۴ نفر گرفتار در برف و کولاک منطقه تاراز اندیکا

رئیس هلال احمر اندیکا گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، نیرو‌های امدادی جان ۱۰۴ نفر گرفتار در برف و کولاک منطقه تاراز اندیکا را نجات دادند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ایمان نوروزی رئیس هلال احمر اندیکا گفت: با توجه به هشدار‌ها و پیش بینی‌های هواشناسی مبنی بر بارش شدید برف و باران در محور‌های کوهستانی استان، عملیات امداد رسانی به خودرو‌ها و گردشگران در منطقه تاراز شهرستان اندیکا به طور مستمر در حال انجام است.

 

او افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۴ نفر از سرنشینان خودرو‌ها که در برف و کولاک گرفتار شده بودند با تلاش نجاتگران جمعیت هلال احمر اندیکا نجات یافتند و ۳۵خودرو نیز رهاسازی شد.

نوروزی تصریح کرد: در مدت مذکور همچنین ۵۷ نفر که نیازمند اسکان اضطراری بودند در پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در منطقه تاراز اندیکا اسکان داده شدند.

 

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر اندیکا ، ۱۰۴ قوطی کنسروجات، ۴۸۰ بسته بیسکویت و ۲۰۸تخته پتو در اختیار در راه ماندگان محور تاراز-اندیکا قرار گرفت.

او بیان داشت: خدمات امدادی جمعیت هلال احمر کماکان ادامه دارد و نجاتگران در آماده باش کامل به سر می‌برند تا هموطنان با مشکل مواجه نشوند.