امروز   دوشنبه   مورخ   11/فروردين/1399   ساعت 20:26
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 19/بهمن/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 183
کد خبر : 4721
امدادرسانی به حادثه انحراف خودروی در تفت

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8189&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

امدادرسانی به حادثه انحراف خودروی سواری پژو پارس در دوراهی روستای دره شیر سانیج

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از انحراف یک دستگاه خودروی پژو پارس و برخورد با تیر برق در دوراهی روستای دره شیر سانیج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جلیل کهدویی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از انحراف یک دستگاه خودروی پژو پارس و برخورد با تیر برق در دوراهی روستای دره شیر سانیج و مصدوم شدن دو نفر خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت گفت : این حادثه در ساعت 20:45  شب گذشته به وقوع پیوست و پس از گزارش آن به سامانه تلفنی 112 جمعیت هلال احمر استان، نیروهای جمعیت هلال احمر پایگاه جاویدالاثر متوسلیان تفت بلافاصله خود را به محل حادثه رسانده و امداد رسانی‌های لازم را انجام دادند.

کهدویی تعداد مصدومان این سانحه را دو نفر اعلام کرد و گفت: مصدومین پس از رهاسازی و انجام اقدامات اولیه و پیش بیمارستانی توسط نیروهای امدادی با آمبولانس اورژانس به اولین مرکز درمانی انتقال داده شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی, از عموم مردم خواست که به محض مواجهه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره  112 مطلع سازند