امروز   دوشنبه   مورخ   11/فروردين/1399   ساعت 20:25
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 20/بهمن/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 159
کد خبر : 4726
هشتمین محموله کمک های خراسان جنوبی به سیستان
هشتمین محموله کمک های امدادی خراسان جنوبی به سیستان و بلوچستان ارسال شد
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از ارسال هشتمین محموله کمک های امدادی و مردمی استان به منطقه سیل زده جنوب و جنوب شرقی خبر داد. 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد رحیم شهریاری از ارسال هشتمین محموله کمک های امدادی به منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: طی امروز، یک محموله شامل ۲۲ قلم جنس از بیرجند به سیستان و بلوچستان، شهرستان فنوج ارسال شد.
 
وی با بیان اینکه این اقلام کمک های مردمی بوده که از سراسر استان جمع آوری شده است، گفت: این محموله شامل پتو، کنسروجات، مواد غذایی، آب معدنی و البسه بوده است.
 
شهریاری ارزش این کالا ها  را ۳۷۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: امید است بتوانیم با این کمک های ناچیز، گوشه ای از مشکلات سیل زدگان را رفع کرده و آلام شان را مرهم بگذاریم. 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اظهار کرد: شعب و خانه های هلال در سراسر استان آماده دریافت کمک های مردمی هستند.
 
شهریاری ادامه داد: همچنین شهروندان می توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک‌ها و کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.
 
گفتنی است شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و شماره شبا 920120000000000000099999 IR نزد بانک ملت و شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران از دیگر راه‌های قانونی کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از سوی هلال احمر اعلام شده است.