امروز   دوشنبه   مورخ   11/فروردين/1399   ساعت 21:11
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 20/بهمن/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 202
کد خبر : 4729
ارائه خدمات امدادی به 209 در راه مانده زنجان

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8212&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

ارائه خدمات امدادی به 209 در راه مانده توسط نیروهای امدادی هلال احمر استان زنجان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان، از ارائه خدمات امدادی به 209 در راه امانده خبرداد و گفت: این خدمات طی 48 ساعت گذشته در استان ارائه شده است.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، غفور آقاجانلو افزود: امسال استقرار پست های موقت و ثابت در جاده های پرتردد و پر خطر  این استان در قالب طرح ملی امداد ونجات زمستانه کرده ایم.

وی ادامه داد: با بکارگیری آمبولانس، خودروی پشتیبان و نیروهای عملیاتی در جاده های پر تردد و مبادی ورودی شهرها به منظور اجرای سریع عملیات های نجات و امداد رسانی در حوادث جاده ای و سایر حوادث احتمالی در محدوده عملیاتی پایگاه ها کرده ایم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی 48 ساعت گذشته هشت مورد برف و کولاک در سطح استان و جاده های اتفاق افتاده و برای 209 نفر در راه مانده امدادرسانی شده است.

آقاجانلو اظهارداشت: 15 نفر در نیز پایگاه های امداد و نجات جاده ای هلال احمر استان زنجان اسکان داده شدند.

وی از وقوع چهار مورد تصادف جاده ای در جاده های استان زنجان خبرداد و افزود: در این سوانح هفت نفر مصدوم شدند و نیروهای امداد و نجات اقدام به رها سازی، ثتبیت جاده ای با همکاری نیروهای اورژانس و پلیس راه کردند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان، از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث  با شماره 112 برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند.