امروز   چهارشنبه   مورخ   18/تیر/1399   ساعت 12:27
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 10/فروردين/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1349
کد خبر : 4808
آماده باش زنجان درخصوص سیلاب احتمالی

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8431&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

آماده باش هلال احمر زنجان درخصوص سیلاب احتمالی

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال احمر استان در آماده باش کامل برای امدادرسانی درخصوص سیل و طغیان رودخانه هاست.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، غفور آقاجانلو افزود: با توجه به هشدارهای هواشناسی در خصوص بارش شدید باران در سطح استان تیم های عملیاتی هلال احمر در مواجهه با سیل و آبگرفتی در حال آماده باش قرار گرفته اند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون 11 پایگاه امداد و نجات استان مجهز به تجهیزات و امکانات امدادرسانی در سیل و احتمال طغیان رودخانه ها شده اند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه انبارها نیز تقویت شده است، گفت: حالت آماده باش زرد به همه شعبه های هلال احمر استان اعلام شده و تیم های امدادی و واکنش سریع نیز با تجهیزات کامل در شعب مستقر شده اند.

آقاجانلو از شهروندان خواست؛ در چنین شرایط جوی از ترددهای غیر ضروری در جاده های استان خودداری کنند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند.