امروز   چهارشنبه   مورخ   18/تیر/1399   ساعت 11:27
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 16/فروردين/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1120
کد خبر : 4810
عملیات امدادرسانی و تخلیه آب معابر سطح شهر بافق

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8443&_part=11&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق خبر داد:

عملیات امدادرسانی و تخلیه آب معابر سطح شهر بافق و روستای مبارکه

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت  از عملیات امدادرسانی و تخلیه آب معابر سطح شهر بافق و روستای مبارکه   به دنبال بارش شدید باران و آب گرفتگی شهرستان بافق   با همکاری و مشارکت تیم های امدادی و امدادگران و نجاتگران این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ محمد رضا فتاحی بافقی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق اظار داشت : به دنبال بارش شدید باران و آب گرفتگی شهرستان بافق ، 20 نفر از نجاتگران در قالب  4 تیم عملیاتی هلال احمر عملیات امدادرسانی و تخلیه آب معابر سطح شهر بافق و روستای مبارکه را انجام دادند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت : امدادگران و نجاتگران هلال احمر با دو دستگاه امدادی و  چهار موتور پمپ و لجن کش در این عملیات  حضور داشتند و در حال حاضر نیز نیروهای جمعیت هلال احمر در آماده باش کامل هستند.

وی با اشاره به ادامه آماده باش كامل نيروهاي امدادي ، از مردم خواست در صورت نياز با سامانه 112 تماس بگيرند.

 

فتاحی در پایان خاطر نشان کرد : از نزدیک زحمات امدادگران و نجاتگران هلال احمر را شاهد بودم که جا دارد از تک تک این عزیزان بخاطر همراهی و تلاش های زیاد تشکر و قدردانی نمایم.