امروز   چهارشنبه   مورخ   18/تیر/1399   ساعت 11:46
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 16/فروردين/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1176
کد خبر : 4811
تلاش ها برای یافتن کودک غرق شده در رودخانه ارس

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8446&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

تداوم  تلاش ها برای یافتن کودک غرق شده در رودخانه ارس

بدنبال سقوط یک دستگاه خودرو تندر به داخل ارس در مسیر سیه‌رود- خداآفرین ، و جانباختن یک تن و گمشدن یک کودک دوساله در رودخانه ارس ،تلاشها برای یافتن پیکر کودک ادامه دارد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، ظهر روز دوشنبه 11 فروردین 99، در مسیر سیه‌رود- خداآفرین،  سقوط خودروی سواری به رود ارس باعث جان باختن دو نفر شد که یکی از این جانباختگان نوزاد حدود ۲ ساله ای است که در رودارس  غرق شده و تلاشها برای یافتن پیکرش ادامه دارد.

برابر گزارش دریافتی از مرکز کنترل اطلاعات و هماهنگی عملیاتهای امدادی معاونت امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان ( EOC ) خلیل فرخنده رئیس هلال احمر جلفا گفت : تیم های تخصصی از جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا و استان بهمراه  غواصان آتشنشانی استان آذربایجان شرقی در محل سقوط خودرو حاضر شده و عملیات تجسس را آغاز کرده اند.

فرخنده خاطر نشان کرد: بارش های چشم گیر اخیر و افزایش آب رود ارس و عمق زیاد محل غرق شدن خودرو، کار را برای تجسس سخت تر کرده و متاسفانه تا به حال هیچ اثری از کودک و خودرو مغروق وجود ندارد ،اما با این حال هنوز تلاش ها و تجسس ادامه دارد.