امروز   سه شنبه   مورخ   06/خرداد/1399   ساعت 17:23
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 13/ارديبهشت/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 584
کد خبر : 4884
6مصدوم در حادثه محور ابرکوه به مهردشت

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8544&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

6مصدوم و یک فوتی در تصادف پیکان و مزدا در محور ابرکوه به مهردشت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه  از امداد رسانی و رهاسازی  دو نفر از مصدومین توسط عوامل امدادی هلال احمر ابرکوه  در حادثه تصادف دو خودرو سواری مزدا و پیکان در محور ابرکوه به مهردشت  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ خلیل اکرمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه اظهار داشت : دو خودرو سواری پیکان و مزدا در کیلومتر 15 محور ابرکوه به مهردشت روبروی روستای حسین آباد با هم برخورد که 6 نفر مصدوم و یک نفر فوتی در پی داشت .

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه گفت : نجاتگران این جمعیت به محض اطلاع از وقوع حادثه به محل عزیمت نموده و با کمک عوامل اورژانس مشغول به امدادرسانی شدند و بوسیله ست نجات، دو نفر از مصدومین را رهاسازی نمودند.

اکرمی اضافه کرد: پس از رهاسازی و اقدامات اولیه درمانی توسط نیرو‌های هلال احمر و دیگر عوامل امدادی در صحنه، حادثه دیدگان توسط آمبولانس اورژانس به اولین مرکز درمانی انتقال داده شدند.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به محض مواجهه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع سازند