امروز   سه شنبه   مورخ   06/خرداد/1399   ساعت 17:33
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 15/ارديبهشت/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 486
کد خبر : 4890
امدادرسانی به بیش از هزار حادثه دیده در اصفهان

امدادرسانی به یک هزار و 771 حادثه دیده توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اصفهان در هفته گذشته

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی نجاتگران اصفهانی به یک هزار و 771  حادثه دیده در هفته گذشته خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ داریوش کریمی با بیان اینکه در طول هفته گذشته پوشش امدادی 41 حادثه توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است ، افزود : امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان اقدام به امدادرسانی به یک هزار و 771  حادثه دیده کردند.

وی در ادامه به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در بازه زمانی ششم لغایت سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری اشاره و خاطر نشان کرد : در این بازه زمانی 19 حادثه جاده ای ،8 حادثه شهری ، 6 مورد خدمات حضوری ، 3 حادثه صنعتی و کارگاهی ،3 حادثه سیل و آبگرفتگی و 2 حادثه کوهستان توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد .

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه در طول این مدت 4 مورد عملیات رها سازی توسط تیم های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است، تصریح کرد : 162 نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب 53 تیم با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در ماموریت های یادشده مشارکت داشته اند .