امروز   چهارشنبه   مورخ   18/تیر/1399   ساعت 12:32
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 07/خرداد/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 434
کد خبر : 4915
امدادرسانی نجاتگران اصفهان در سیل و آبگرفتگی

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8643&_part=7&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

امدادرسانی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اصفهان به 52 گرفتار در سیل و آبگرفتگی اخیر

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان به حادثه سیل و آبگرفتگی اخیر در منطقه جرقویه شهرستان اصفهان در آخرین روز اردیبهشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ داریوش کریمی با بیان این خبر گفت : در پی بارش باران در روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه در بخش هایی از منطقه جرقویه شهرستان اصفهان نیروهای امدادی در چند ساعت گذشته امدادرسانی به حادثه دیدگان را انجام داده‌اند.

وی با بیان اینکه این حادثه هیچگونه تلفات جانی نداشته است اضافه کرد : بر اثر این حادثه 7 منزل مسکونی به طور کامل تخریب ، 27 منزل دچار آبگرفتگی و 32 راس احشام روستاییان تلف شدند .

کریمی تصریح کرد : در پی این حادثه و تخریب تعدادی از منازل مسکونی بلافاصله تیم هایی از شهرستان های اصفهان ، شهرضا ، نایین ، کوهپایه و مرکز ورزنه به استعداد 42 نیروی عملیاتی و 8 دستگاه خودرو امدادی با به همراه داشتن تجهیزات مورد نیاز به منطقه اعزام و به 52 نفر از ساکنان روستاهای حادثه دیده امدادرسانی کردند .