امروز   دوشنبه   مورخ   11/مرداد/1400   ساعت 18:56
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 07/تیر/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 2835
کد خبر : 4969
بیرون کشیدن غریق سد قیصرق شهر مهربان
 
 http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8752&_part=5&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

توسط نجاتگران هلال احمر مهربان صورت گرفت :

بیرون کشیدن  جسد فرد غرق شده در سد قیصرق شهر مهربان در آذربایجان شرقی 

نجاتگران جمعیت هلال احمر شهر  مهربان جسد فرد غرق شده در سد روستای قیصرق را از آب بیرون کشیدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی  ، کمال مفتخری مسئول تیم های اعزامی هلال احمر مهربان در تشریح عملیات گفت : عصر امروز سه شنبه ۳ تیرماه ۹۹حوالی ساعت ۲۰ و بیست و پنج دقیقه  بدنبال اعلام فرماندهی نیروی انتظامی شهر مهربان مبنی بر غرق شدن یک نفر در سد خاکی روستای قیصرق از توابع بخش مهربان ، بلافاصله ۲ تیم امدادی بظرفیت ۷ نجاتگر به محل روستا که در ۱۵ کیلومتری شهر مهربان قرار دارد اعزام شدند .

وی ادامه داد : نجاتگران بعد از رسیدن به محل متوجه می شوند که جسد فرد توسط امواج به سطح آب آمده که اقدام به بیرون کشیدن جسد فرد غرق شده  کرده و جسد را به مراجع قانونی تحویل می دهند  .    

مفتخری  در خصوص مشخصات فرد غرق شده  گفت : فرد غرق شده  مردی  حدوداً 40 ساله  اهل تبریز می باشد که با توجه به وجود قلاب ماهیگیری علی الظاهر  جهت گرفتن ماهی به سد مراجعه و در ادامه بعلت رفتن به داخل سد غرق شده است که موارد توسط نهادهای مربوطه در دست بررسی است .

گفتنی است؛ در این عملیات علاوه بر نیروهای هلال احمر ، جمعی از اهالی روستا و شهرداری و نیروی انتظامی  ایفای نقش نمودند .

این سومین فرد غرق شده در طول دو هفته گذشته در آذربایجان شرقی است . در هفته های گذشته نیز ۲ نفر در سد الخلج بستان آباد غرق شده بودند .