امروز   دوشنبه   مورخ   11/مرداد/1400   ساعت 18:52
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 07/تیر/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 2921
کد خبر : 4971
غرق شدن یک نفر در دریاچه ارومیه

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8762&_part=2&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

غرق شدن یک نفر در دریاچه ارومیه

عدم رعایت وآشنایی به اصول شناکردن، دریاچه ارومیه جان یک هموطن را گرفت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسکو از غرق شدن یک نفر در دریاچه ارومیه خبر داد

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی  ، محمد یوسفی پور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسکو با اعلام این خبرگفت: طبق گزارش مرکز کنترل وهدایت عملیات استان درساعت ۱۹:۵۲روز جمعه ۶تیر ماه ۱۳۹۹مبنی بر غرق شدن یک نفر دردریاچه ارومیه ،بلافاصله  یک تیم امدادونجات ازپایگاه امدادونجات شهدای گمیچی جمعیت هلال احمر شهرستان اسکو  اعزام و پس از رسیدن به محل حادثه متاسفانه باپیکر بی جان این هموطن روبرو می شوند.

نجاتگران پایگاه امدادونجات گمیچی با انجام اقدامات پیش بیمارستانی و کمکهای اولیه و احیا سعی در جان بخشیدن به این هموطن را داشتند که موفقیت آمیز نبود.

لازم به یادآوری است این هموطن ۷۳ ساله (مرد)جهت شناکردن وارد دریاچه شده بود که بعلت عدم آشنایی به اصول شنا و بدون تجهیزات شنا جان خود را از دست داده بود .

یوسفی پورگفت : ازهموطنان درخواست میشود باتوجه به بالا آمدن سطح آب دریاچه درصورت عدم آشنایی به اصول شناکردن  و بدون تجهیزات شنا از رفتن به دریاچه جداخودداری نمایند.

گفتنی است ؛ در طی دو هفته گذشته ۵ نفر درآبهای آذربایجان شرقی غرق شده و جان خود را از دست داده اند .