امروز   دوشنبه   مورخ   11/مرداد/1400   ساعت 19:27
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 09/تیر/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 2870
کد خبر : 4980
تلاش نجاتگران کرمان برای بیرون آوردن پیکر جوان 32 ساله

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8775&_part=2&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

تلاش نجاتگران هلال احمر کرمان برای بیرون آوردن پیکر جوان 32 ساله از عمق 8 متری استخر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از تلاش 4 ساعته نجاتگران این جمعیت برای بیرون آوردن پیکر جوان 32 ساله از استخر کشاورزی در عمق 8 متری در محور جوپار-کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح بیان کرد: با اشاره به اعلام حادثه غرق شدن جوان 32 ساله از سوی نیروهای آتش نشانی بلافاصله نیروهای امدادی هلال احمر کرمان به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به علت وقوع این حادثه افزود: 2 جوان برای شنا کردن وارد استخر کشاورزی در محور جوپار- کرمان  شدند که متاسفانه یکی از آنان غرق شده و با تلاش 4 ساعته نجاتگران جعیت هلال احمر از عمق 8 متری استخر خارج می شود.

وی خاطرنشان کرد: بیشترین مکان‌های منجر به غرق شدگی در استان کرمان، مربوط به استخر‌های کشاورزی، سد‌ها به ویژه سد‌های خاکی، مسیر رودخانه، تجمع آب در محل آبشار‌ها و سایر مکان‌های نامناسب برای شنا است.

لازم به ذکر است جمعیت هلال احمر متولی امدادونجات در حوادث طبیعی و پشتیبان حوادث غیرطبیعی است که عموم می توانند در هر مکانی از کشور با شماره گیری سامانه تلفنی 112 از نیروهای مجرب امدادونجات جمعیت هلال احمر درخواست کمک کنند.