امروز   جمعه   مورخ   04/فروردين/1402   ساعت 00:55
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 31/تیر/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 20137
کد خبر : 5011
غرق شدن جوان ۲۶ ساله در منطقه شنا ممنوع طبس

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8831&_part=2&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

کال جنی طبس قربانی گرفت/ غرق شدن جوان ۲۶ ساله در منطقه شنا ممنوع

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طبس از غرق شدن جوان ۲۶ ساله در منطقه شنا ممنوع کال جنی طبس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ جعفر حسن پور، رئیس جمعیت هلال احمر طبس بیان کرد: ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه روز گذشته با اعلام گزارشی مبنی بر غرق شدگی، تیم چهار نفره امداو و نجات هلال احمر به محل حادثه اعزام شد.

وی با بیان اینکه بعد از تلاش دو ساعته  نیروهای امدادی، بدن بی جان جوان ۲۶ ساله پیدا شد، گفت: متاسفلانه تلاش نیروهای هلال احمر، اورژانس و بیمارستان در احیای قلبی و ریوی موثر نبود و حادثه دیده جان خود را از دست داده بود.

رئیس جمعیت هلال احمر طبس بیان کرد: این جوان حادثه دیده که اصالتا طبسی بوده، از مشهد برای طبیعت گردی به همراه خانواده به کال جنی سفر کرده بودند.

حسن پور شنا در منطقه ممنوعه و گیر افتادن در گل و لای را عامل مرگ جوان ۲۶ ساله دانست و گفت: از شهروندان خواستاریم از شنا در استخرهای کشاورزی، سدها و مناطق ممنوع جدا پرهیز کنند.

وی بیان کرد: همچنین از شهروندان خواستاریم قبل از سفر به مناطق مختلف کویر، نسبت به شرایط جغرافیایی منطقه اطلاعات کافی کسب کنند.