امروز   سه شنبه   مورخ   02/بهمن/1397   ساعت 21:07
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 16/فروردين/1396
نویسنده :
تعداد بازدید : 934
کد خبر : 1230
وقوع زمین‌لرزه 6 ریشتری در شهرستان فریمان خراسان رضوی/ اعزام تیم‌ های ارزیاب به‌منظور بررسی خسارات احتمالی زمین‌لرزه/ زلزله تا کنون 4 مصدوم داشته است

معاون عملیات امداد و نجات از وقوع زمین‌لرزه 6 ریشتری در خراسان رضوی و اعزام تیم های ارزیاب برای بررسی میزان خسارات زلزله خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، شاهین فتحی با اعلام این خبر افزود: این زمین لرزه ٦ ریشتری در عمق 10 کیلومتری زمین و در ساعت 10:39 دقیقه امروز در خراسان رضوی شهرستان فریمان و روستای سفید سنگ رخ داد و تا کنون 4 مصدوم داشته است.


وی افزود: تیم‌های ارزیاب جمعیت هلال‌احمر به منظور بررسی مناطق تحت تاثیر زمین‌لرزه و ارزیابی میزان خسارات به منطقه اعزام شده‌اند.


فتحی با اشاره به وقوع یک پس لرزه ٤.٧ ریشتری به دنبال این زمین‌لرزه، گفت: آبادی‌های مسکونی تا شعاع ٥ کیلومتری از مرکز زمین لرزه شامل ٨ روستا با ٢٥٣ نفر ساکن در آنها است.


فتحی با اعلام اینکه تمامی نیروهای هلال احمر در استان های خراسان جنوبی و شمالی و سمنان در صورت نیاز به کمک در آماده باش هستند، اظهار کرد: هماهنگی لازم با فرودگاه به‌منظور اعزام احتمالی نیرو و اقلام زیستی انجام شده است.