امروز   جمعه   مورخ   23/آذر/1397   ساعت 02:48
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 17/فروردين/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 1103
کد خبر : 1241
رئیس جمهوری در مراسم افتتاح سایت امدادهوایی جمعیت هلال احمر سمنان اعلام کرد:

دکتر روحانی صبح امروز از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس سایت امدادهوایی جمعیت هلال احمر استان سمنان را افتتاح کرد و اظهارداشت: از سرعت عمل و خدمات فوری هلال احمر در خدمات رسانی به زلزله زدگان خراسان رضوی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر حسن روحانی؛ رییس جمهوری، امروز(پنجشنبه) در مراسم افتتاح سایت امداد هوایی جمعیت هلال احمر سمنان؛ از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات جمعیت هلال احمر در ایام نوروز به هموطنان، گفت: طرح های متنوع و امکانات امدادهوایی نوروز امسال در تمامی استان ها وجود داشت  و در زمینه ارائه خدمات به هموطنان؛ هم هلال احمر و هم وزارت بهداشت موفق عمل کردند.

خرید 10 فروند بالگرد امدادی هلال احمر در دولت یازدهم

رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه امروز هلال احمر 24 فروند بالگرد برای ارائه خدمات امداد هوایی در اختیار دارد، افزود: 10 فروند از این بالگردها در زمان دولت یازدهم خریداری شده و وارد ناوگان امدادهوایی جمعیت هلال احمر قرار گرفته است و این بدان معناست که دولت یازدهم عزم به خدمت رسانی از جمله خدمات امدادی و بهداشت و درمان توجه ویژه داشته است.

رضایت کامل استاندار خراسان رضوی از سرعت عمل هلال احمر برای خدمت رسانی به زلزله زدگان

دکتر روحانی ضمن تشکر از هلال احمر برای خدمت رسانی به هموطنان در سوانح و حوادث بخصوص زلزله دیروز خراسان رضوی، اظهارداشت: طی صحبت های تلفنی با استاندار خراسان رضوی، ایشان ضمن اعلام رضایت کامل از نیروهای امدادی، از سرعت عمل و خدمات فوری هلال احمر در خدمات رسانی به زلزله زدگان تقدیر و تشکر کرد.

قدردانی رئیس جمهوری از ارائه خدمات به هموطنان در حوادث طبیعی

دکتر روحانی در ادامه از جمعیت هلال احمر و امدادگران این جمعیت برای ارائه خدمات به مردم در بلایای طبیعی و حوادث قدردانی و خاطرنشان کرد: خداوند توفیق ارائه خدمات بیشتر به هموطنان  در سراسر کشور به خانواده هلال احمر عطا فرماید.