امروز   پنج شنبه   مورخ   31/خرداد/1397   ساعت 01:15
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اصفهان
تاریخ انتشار : 19/فروردين/1396
نویسنده :
تعداد بازدید : 413
کد خبر : 1247
امداد رسانی به حوادث منطقه گردشگری مرنجاب آران و بیدگل از ابتدای نوروز

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آران و بیدگل از 10 ماموریت امدادرسانی به حوادث منطقه گردشگری مرنجاب از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون خبر داد و گفت: در این حوادث 9 مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ، مجید طاهری با بیان این خبر افزود: بیشتر این حوادث مربوط به تصادف و واژگونی است و علت اصلی آن نا آشنا بودن گردشگران به وضعیت منطقه مرنجاب است. 

وی بیان کرد: هفت مورد تصادف و واژگونی خودرو از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون رخ داده است که طی آن 9 نفر به بیمارستان منتقل و مابقی سرپایی درمان شدند. طاهری همچنین به گرفتار شدن دو خودرو در ماسه اشاره کرد و گفت: نجاتگران پایگاه امداد و نجات به این خودروها کمک کرده و آن ها مابقی سفر را به سلامت ادامه دادند. وی هم چنین به گم شدن یک خانواده چهار نفره در چند روز گذشته در کویر مرنجاب اشاره کرد و گفت: عملیات نجات به وسیله‌ سه تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر آران و بیدگل، نیروی انتظامی و محیط بانان انجام و گمشدگان سرانجام پس از ساعت ها سرگردانی در منطقه چاه چرخی با کمک تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر آران و بیدگل نجات پیدا کردند.