امروز   سه شنبه   مورخ   01/خرداد/1397   ساعت 10:15
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اصفهان
تاریخ انتشار : 21/مرداد/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 350
کد خبر : 1633
امدادرسانی به 266 حادثه دیده در هفته گذشته

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی نجاتگران اصفهانی به 266 حادثه دیده در هفته گذشته خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ،داریوش کریمی با بیان اینکه در طول هفته گذشته، پوشش امدادی 77 مورد حادثه توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است افزود : امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان اقدام به امدادرسانی به 266 حادثه دیده کردند.

وی افزود : همچنین در این هفته تعداد 46 مسافر در پایگاه های امداد و نجات بین شهری اسکان داده شده و خدمات حضوری دریافت کردند .

کریمی در ادامه به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در بازه زمانی هفتم لغایت چهاردهم مرداد ماه اشاره و خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی42 مورد حادثه جاده ای ،12 مورد حادثه شهری ،16 مورد خدمات حضوری و7مورد حادثه صنعتی و کارگاهی توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد .

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه در طول این مدت 8 مورد عملیات رها سازی توسط تیم های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است، تصریح کرد :255 نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب 86 تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیاتهای یادشده بکارگیری شدند.