امروز   سه شنبه   مورخ   02/بهمن/1397   ساعت 20:36
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 14/مرداد/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 1111
کد خبر : 1615
امداد و نجات؛ سمبل و نماد هلال احمر است

دبیرکل جمعیت هلال احمر خطاب به معاونین امداد و نجات سراسر کشور بر این مهم تاکید کرد که ستاد هلال احمر با توجه مقدورات جمعیت هیچ محدودیتی برای رفع مشکلات خدمت رسانی در استان ها ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مصطفی محمدیون در همایش معاونین امداد و نجات سراسر کشور، گفت: هم اکنون از نظر تجهیز انبارهای امدادی مشکلی وجود ندارد، اما با اختصاص 23 میلیارد و 600 میلیون تومان؛ تجهیز مجدد انبارهای امدادی و تامین 375 دستگاه خودرو در دستور کار قرار گرفته است.همه نیازهای امداد و نجات با توجه به مقدورات جمعیت تامین شده است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه هر آنچه رئیس سازمان امداد و نجات برای بهبود خدمت رسانی خواسته؛ تامین شده است، افزود: ستاد جمعیت همواره تلاش کرده است تا با توجه به مقدورات جمعیت؛ همه نیازهای امداد و نجات کشور از نظر مالی، اداری، تجهیزاتی و ... را تامین کند.

وی درباره تامین البسه تخصصی امدادگران کوهستان، خاطرنشان کرد: تاکید اصلی بر این است تا این البسه تخصصی فقط به دست امدادگران کوهستان برسد و در این زمینه تهیه لیست توزیعی از امدادگران کوهستان دریافت کننده این البسه و ارائه آن به ستاد، ضروری است.ورود 75 دستگاه خودروی امدادی جدید در بندر انزلیمحمدیون با اعلام اخذ مجوز خرید 370 دستگاه خودروی تخصصی امدادی ، اظهار کرد: در این زمینه تا کنون 75 دستگاه خودرو وارد بندر انزلی شده است.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه ستاد، پشتیبانی از نیروهای صفبه خصوص امدادگران است، گفت: بر این اساس هیچ گاه حمایت های مادی، معنوی، امکاناتی و تجهیزاتی خود از سازمان امداد و نجات را دریغ نکرده ایم.

امداد و نجات باید در همه زمینه ها نمونه ممتاز هلال احمر باشددبیرکل جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه امروز سازمان امداد و نجات سمبل و نماد اصلی هلال احمر است، گفت: بر این اساس این نهاد باید در همه حیطه ها از جمله آمادگی، آموزش مستمر، آمادگی جسمی و از همه مهمتر روحی و روانی، نظم و انضباط و ... نمونه ای ممتاز برای هلال احمر باشد.