امروز   چهارشنبه   مورخ   21/آذر/1397   ساعت 10:45
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 17/مرداد/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 897
کد خبر : 1622
هلال احمر موفقيت هاي چشمگيري در امدادرساني به مردم داشته است

هلال احمر موفقيت هاي چشمگيري در امدادرساني به مردم داشته است/ضرورت حمایت همه جانبه مسئولان کشوری و استانی از هلال احمر/هلال احمر به امكانات روز دنيا در حوزه امداد و نجات مجهز شود

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرمعاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: هلال احمر موفقيت هاي چشمگيري در امدادرساني به مردم و همچنين گام های موثری در امر توسعه امداد و نجات، تجهیزات امدادی، آموزش و مدیریت بحران برداشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهندس پورمهدی در همایش معاونین امداد و نجات سراسر کشور با اشاره به اینکه ایران؛ از کشورهای بلاخیز است، افزود: بر این اساس توسعه دانش، تکنولوژی و تجهیزات امداد و نجات از ضروریات اساسی است و لذا باید تمامی مسئولان کشوری و استانی از هلال احمر در این زمینه حمایت کنند.

وی با تاکید بر لزوم تجهيز هلال احمر به امكانات روز دنيا، اظهار کرد: هلال احمر در حوزه امداد باید از بهترین تجهیزات روز دنیا بهره ببرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی کسب اطلاعات کافی از حادثه، اطلاع از کم و کیف حادثه، دقت و سرعت عمل در امداد و نجات و ... را از ضروریات امدادرسانی در حوادث عنوان و خاطرنشان کرد: در این زمینه حضور مدیران در صحنه حوادث از اهمیت بسیاری برخوردار است تا به این واسطه نیروهای امدادی با دلگرمی و قوت بیشتری به ارائه خدمت بپردازند.

وی افزود: آموزش و برگزاری مانورهای توانمندسازی نیز از نکات مهمی است که می تواند امدادگران را هر چه بيشتر به دانش روز دنیا مجهز کند.

پورمهدی بابیان اینکه هلال احمر در قلب مردم جای دارد، تصریح کرد: مأموریت های هلال احمر در بطن جامعه؛ جاری و ساري است و مردم، این نهاد مردمی را مأمن و پناهگاه امن خود می دانند و در این میان نقش معاونین امداد و نجات انکارناپذیر است.