امروز   جمعه   مورخ   23/آذر/1397   ساعت 02:17
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 23/مرداد/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 886
کد خبر : 1663
تاکید بر ضرورت کسب آمادگی جسمي و روانی تیم های واکنش سریع در کنار آمادگی فنی

نخستین دوره آموزشی تیم‌های واکنش سریع شعب کشور با حضور تیم‌های واکنش سریع شهرهای بالای 120 هزار نفر استان‌های فارس، کرمان، بوشهر و خراسان جنوبی در مرکز آموزش‌های تخصصی جمعیت هلال احمر استان کرمان آغاز شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر احمد سلطانی؛ معاون برنامه ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در افتتاحیه نخستین دوره کشوری آموزش تخصصی تیم‌های واکنش سریع شعب کشور با تبیین جایگاه تیم های واکنش سریع در سامانه تیم‌های تخصصی جمعیت هلال احمر، به تشريح برنامه های پیش رو برای این تیم ها پرداخت.

وی با تاکید بر ضرورت کسب آمادگی جسمي و روانی در کنار آمادگی فنی برای اعضای تیم‌های عملیاتی و نجاتگران جمعیت هلال احمر شرکت کننده در این دوره، اظهارداشت: ترغیب به برنامه ریزی بلند مدت برای نحوه همکاری با جمعیت از جمله مواردی است که در این دوره به آن پرداخته می شود. 

معاون برنامه ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از همکاری مطلوب مدیریت و کارکنان جمعیت هلال احمر استان کرمان در آماده سازی و پشتيباني مرکز آموزش‌های تخصصی استان برای برگزاری دوره های آموزش‌های تخصصی مختلف و از جمله تیم‌های واکنش سریع تقدیر کرد.