امروز   سه شنبه   مورخ   02/بهمن/1397   ساعت 19:49
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 28/شهریور/1396
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 775
کد خبر : 1778
توزیع متوازن اقلام و تجهیزات انفرادی، جاده‌ای، دریایی، کوهستان و البسه امدادی میان امدادگران هلال احمر

معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: توزیع متوازن اقلام و تجهیزات امدادی لازم بر اساس شاخص های خطرپذیری، میزان و شدت حوادث و سوانح، تعداد پایگاه ها، تعداد امدادگران و نجاتگران و در بازه زمانی تعیین انجام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، سعید متانی؛ معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره راستای حفظ و ارتقای سطح آمادگی شبکه ی امداد و نجات کشور، بیان کرد: براساس دستور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، معاونت لجستیک و آمادگی با همکاری معاونت عملیات این سازمان به منظور حفظ و ارتقای سطح آمادگی شبکه امداد و نجات جمعیت هلال احمر با رویکرد توزیع متوازن اقلام و تجهیزات انفرادی، جاده ای، دریایی، کوهستان و البسه امدادی مورد نیاز نجاتگران و تیم های واکنش سریع آغاز شد.

وی ادامه داد: توزیع اقلام به منظور تقویت و افزایش توانایی پاسخگویی به موقع و مناسب به حوادث و سوانح احتمالی و در راستای اجرای وظایف ذاتی سازمان امداد و نجات در گسترش و تقویت شبکه امداد و نجات کشور صورت گرفت.

به گفته، معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر توزیع متوازن اقلام و تجهیزات امدادی لازم بر اساس شاخص های خطرپذیری، میزان و شدت حوادث و سوانح، تعداد پایگاه ها، تعداد امدادگران و نجاتگران و در بازه زمانی تعیین انجام می شود.